stamina.media
0
loading...

Stamina.media

Tworzymy filmy wierząc w idealne ujęcia,
... by uwieczniać emocje.

Stamina.media
W kilku słowach o nas -

Tworzymy produkcje filmowe by uwieczniać emocje.

Jesteśmy dwuosobowym zespołem poszukującym filmowych wyzwań, pozwalających na realizację produkcji w szerokim zakresie tematyki filmowej.

Łukasz oraz Marcin to dwójka specjalistów od filmowania, sprzętu filmowego oraz montażu, którzy od lat pasjonują się szeroko pojętą sztuką filmową, aby tworzyć z pasji dla emocji.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem takim jak kamery nagrywające w 4K, slidery, stabilizatory, rejestratory dzwięku, oświetlenie, itp. dzięki któremu nagrywać możemy w wysokiej jakości z użyciem kinowych efektów.

Co nagrywamy, czyli..

Nasze usługi

Filmy promocyjne

Nagrywamy filmy promocyjne dla firm i biznesu, które mogą być wykorzystywane w celach promocyjnych zarówno na banerach reklamowych jak i w mediach społecznościowych.

Teledyski

Zrealizujemy teledysk z każdego gatunku muzycznego. Zajmujemy się każdym etapem tworzenia teledysków, od pomysłu i napisania scenariusza, po pomoc w jego wypromowaniu, jeśli jesteś początkującym artystą.

Materiały szkoleniowe

Nagrywamy i tworzymy metariały zarówno ze szkoleń stacjonarnych, jak i szkoleń przeznaczonych do sprzedaży w internecie. Doradzimy również w sprzedaży i promocji kursów online.

Imprezy okolicznościowe

Realizujemy filmy z wszelkiego rodzaju imprez: koncertów, spotkań, wyjazdów integracyjnych, wakacji, komunii, ślubu chrztu, osiemnastki lub spotkań rodzinnych.

Śluby i wesela

Uwiecznimy Twój ślub i wesele w wyjątkowy spobów. Przedstawimy na filmie ten najważniejszy dzień w życiu, by każdy powrót do niego przywoływał niepowtarzalne emocje.

Stała współpraca

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z firmami lub blogerami, tworzącymi materiały wideo, zarówno na poziomie montażu dostarczanych materiałów jak i nagrywania.

KLIK
Zamknij